WSP (GENERAL)

Allrestaurants - WSP  - Kielce, POLAND

Address: Mielczarskiego 93-95, 25–726 Kielce, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://wspspolem.com.pl/ Email: *

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” to polska firma o niemal 100-letnim doświadczeniu. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu najlepszych specjalistów, udało nam się zbudować mocną markę, która cieszy się zaufaniem konsumentów oraz partnerów biznesowych w kraju i za granicą.
Naszym rozpoznawalnym znakiem jest Majonez Kielecki. To kultowa marka majonezu i najważniejszy produkt WSP „Społem”, dostępny na rynku już od 1959 roku. Doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz ekspertów kulinarnych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, że Kielecki to obecnie drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.

Oferujemy też inne produkty takie jak:
Ketchup
Sosy
Chrzan
Ocet
Chemia gospodarcza

Allrestaurants - WSP  - Kielce, POLAND Allrestaurants - WSP  - Kielce, POLAND Allrestaurants - WSP  - Kielce, POLAND Allrestaurants - WSP  - Kielce, POLAND Allrestaurants - WSP  - Kielce, POLAND
x
X